Страхування майна


Страхування майна

 

Страхування майна це майнові інтереси щодо розпорядження, володіння і користування квартирою, побутовою технікою і т. д. Договір страхування майна дозволяє власникам нерухомості застрахувати можливі втрати будь-яких цінностей.

За останні кілька років добробут людей і країни в цілому покращився, з'явилося більше нових будинків, купівля ділянок. У зв'язку з цим зростає кількість спраглих застрахувати своє майно.

Страхування майна ділиться на дві групи: а) суб'єктивний показник який
Визначає кому із сторін належить конкретне майно, б) а об'єктивний показник визначає сам об'єкт страхування, тобто, те що він насправді з себе представляє.
Існує так само страхування фізичних осіб - будівлі, квартири та домашнє майно. І страхування юридичних осіб - повітряного і водного транспорту. Страхування майна це гарантована матеріальна компенсація на можливий випадок нещастя.

Призначення майнового страхування - відшкодування збитку, що виник внаслідок страхового випадку. Майнове страхування виходить від забезпечення, відшкодування, насамперед прямого фактичного збитку, відновлення пошкоджених об'єктів.

Найпростіший спосіб подбати про своє майно-застрахувати його. Тому викликаємо страхового агента, укладаємо договір і перестаємо турбуватися.

Середня вартість поліса по страхуванню будинку в рік становить 0,6 - 1% від вартості нерухомості, в залежності від умов страхування. При укладанні пропонується заповнити договір за всіма формами, адже якщо ви оформили страхування тільки від пожежі, а ваш будинок пограбували або підірвали, виплату ви не отримаєте.

Основні небезпеки для будівель виходять від стихійних лих. Також велику шкоду завдають пожежі. Ну і пограбування складають самий менший відсоток нанесення збитку.

Якщо ваше застраховане майно постраждало, необхідно терміново заявити у відповідні органи. І навіть якщо, приміром у вас була пожежа, але її загасили поки вас не було, негайно звертайтеся в пожежну службу, щоб зафіксувати акт нанесення шкоди майну. Також не забудьте подзвонити в свою страхову компанію і повідомте про подію. Вам підкажуть, які документи зібрати і в які терміни пред'явити. Після всього цього страховик зробить виплату.

Добробут більшої частини російських громадян помітно поліпшується протягом останніх п'яти років, утворюється сегмент досить таки забезпечених людей, які набувають будинки і квартири. За рахунок цього суттєво зріс ринок страхування.

Все більше і більше людей стали добровільно страхувати своє майно, тому у наш час це досить затребувана послуга. Насправді, найбагатшій людині, у якого є гарне майно, хочеться знати, яким чином можна вберегти гроші, якщо щось трапитися з його майном.

Звичайно ж придбати яку-небудь нерухомість справа не з дешевих. Однак життя передбачає безліч випадків, пов'язаних з власністю, це і грабіж, і пожежа, і терракт і будь інше стихійне лихо. Тому страхування майна вибір кожного, думаючого про своє життя людини.

Слід знати, що оформлення іпотечного кредиту потрібно, крім страхування майна і титульного страхування, ще й страхування життя. Страхування нерухомості є гарантованим захистом гаманця застрахованої особи в тому випадку, якщо щось трапиться.

За договором майнового страхування можна застрахувати будь-яку частину майна. Деякі громадяни страхують своє майно по повній його оцінкою, тобто за вартістю реальною, інші ж можуть собі дозволити застрахувати певну його частку.


22 апреля 2019 года

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения

Популярное:

 • Страховые бланки осаго купить (634)
 • Бланк страхового полиса осаго с печатью (364)
 • Полис осаго купить бланк с печатью (324)
 • Внебюджетный фонд обязательного медицинского страхования (172)
 • Как получить медицинский полис гражданину Украины (134)
 • Действует ли медицинский полис в другом городе (127)

 • Надавно добавленные материалы:

  Договор страхования жизни и здоровья

  Договор страхования жизни и здоровья - это отличная возможность обеспечить себе дополнительную уверенность в завтрашнем дне. Правильное и внимательное прочтение его перед подписанием снижает риски остаться

  Читать далее

  Как расторгнуть договор страхования

  Вопрос . Как быть, когда договор о страховке оформлен, деньги уплачены, но есть желание расторгнуть соглашение. И вернуть при

  Читать далее

  Лицо заключившее договор страхования

  Статья 985 ГК предусмотрена возможность заключения договора страхования в интересах третьих лиц (застрахованных лиц), но только с их согласия, кроме случаев,

  Читать далее

  Предусмотренное в договоре страхования в

  В соответствии со ст. 7 Закона о пенсионном страховании общеобязательное государственное пенсионное страхование осуществляется, в частности, по принципам:законодательного определения

  Читать далее

  Договор страхования в рф

  ГЛАВНАЯ - ГЛАВА 48. СТРАХОВАНИЕ1. Страхование осуществляется на основании договоров имущественного или личного страхования, заключаемых гражданином или юридическим лицом (страхователем) со.1.

  Читать далее

  Договор страхования в праве

  (Игбаева Г.) ("Арбитражный и гражданский процесс", 2007, N 9) Текст документаГРАЖДАНСКО-ПРАВОВАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА ДОГОВОРА СТРАХОВАНИЯИгбаева Г. докторант Санкт-Петербургского университета МВД России, кандидат юридических наук.Договор страхования

  Читать далее

  Договор страхования относится к

  Договоры страхования ответственности относятся к имущественному страхованию. Договор страхования ответственности может быть заключен только в пользу потерпевшего лица (п. 3 ст. 931,

  Читать далее